Rýchla otázka

 • Prečo založiť spoločnosť u nás?

  Viac...
 • Ako sa postupuje pri zakladaní spoločnosti?

  Viac...
 • Čaká na Vás profesionálny a individuálny prístup

  Viac...
 • Prečo založiť spoločnosť u nás?

  Viac...
 • Naši partneri

  V rámci našej činnosti spolupracujeme s viacerými významnými a renomovanými spoločnosťami, pričom našim spoločným cieľom je prinášať našim klientom vždy kvalitnejšie a lukratívne produkty a služby.

  Viac...
 • ZALOŽENIE s.r.o. TERAZ LEN 350 €

  Potrebujete rýchlo založiť firmu a začať podnikať ešte dnes? Práve ste našli to správne riešenie !!! Už nemusíte zbytočne čakať niekoľko týždňov, kým bude Vaša nová spoločnosť plnohodnotne zaregistrovaná.

 • Zmeny v zákone o DPH

  Už s účinnosťou od 1. októbra 2012 nastávajú zmeny v zákone č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty. Novela prináša rôzne zmeny napríklad v oblasti zdaňovacieho obdobia, registrácie a jej zrušenia daňovým úradom, vystavovania faktúr či v oblasti zabezpečenia dane.

 • ZLÚČENIE OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTI

  Nový produkt v ponuke KEY BUSINESS:

 • EUROBIZNIS: Plánujete podnikať? Využite READY-MADE !

  Z každoročne rastúceho počtu novozaložených firiem je možné dedukovať pravidelné oživovanie a rast samotnej ekonomiky. Vznik a rozvoj nových spoločností je pritom zvlášť dôležitý pre trh práce a práve úspech malých a stredných firiem je často sprevádzaný aj úspešnou tvorbou nových pracovných miest. V ostatných rokoch sa najmä medzi malými a strednými podnikateľmi dostáva do popredia trend predzaložených, tzv. ready-made spoločnosti. Prinášame vám niekoľko rád, na čo si dať pozor pri zakladaní novej firmy, resp. pri kúpe predzaloženej spoločnosti a čo od predajcov týchto služieb rozhodne požadovať.

 • Novinky v roku 2012

  Vážení klienti a obchodní partneri, aj v roku 2012 KEY Business ponúka viaceré inovatívne služby a zvýhodnené akcie:

 • Elektronické podávanie výkazov na DPH odložené od 1.1.2013

  POZOR ZMENA !!! Účinnosť povinnosti komunikovať elektronicky pre vymedzené daňové subjekty sa odkladá s účinnosťou až 1. januára 2013.

 • ÚSPEŠNÝ PODNIKATEĽ: Začnite podnikať bez zbytočných starostí

  Ako ľahké alebo ťažké je teda dnes na Slovensku založiť novú firmu a začať podnikať? Podľa správy Doing Business 2010, ktorú uverejnila Svetová banka a v ktorej sa okrem iného celosvetovo hodnotila aj jednoduchosť začatia podnikania sa Slovensko sa v rebríčku kvality prostredia na robenie biznisu prepadlo medziročne o sedem miest a skončilo na 42. priečke, pričom v hodnotení jednoduchosti zakladania firmy bol prepad až o sedemnásť priečok na 68. miesto na svete. Potvrdzuje to aj nedávno zverejnená Správa o globálnej konkurencieschopnosti 2011 - 2012, ktorú vypracovalo Svetové ekonomické fórum (WEF), podľa ktorej si Slovensko oproti vlaňajšku pohoršilo až o deväť miest a umiestnilo sa na 69. priečke v rebríčku 142 krajín. V krajinách Európskej únie pritom v posledných rokoch dochádza k výraznému tlaku na znižovanie administratívnej náročnosti, no aj napriek tomu má väčšina členských štátov ešte veľký priestor na zlepšovanie - predovšetkým v znižovaní počtu potrebných administratívnych úkonov a registrácií pri rozbehu podnikania.

 • EUROBIZNIS: Ako sa vyhnúť problémom pri založení a kúpe spoločnosti

  Na začiatku každého podnikania býva obyčajne dobrý nápad - dobrá myšlienka. Rozhodovanie o podnikaní nikdy nie je jednoduché, pretože ide o krok, ktorý môže rôznymi spôsobmi ovplyvniť vašu budúcnosť. Ak zvážite, že má váš nápad šancu na úspech, ďalším krokom je rýchlo a bezproblémovo založiť obchodnú spoločnosť, v ideálnom prípade tak, aby ste nemuseli strácať čas na úradoch a nezdržiavať sa vybavovaním formalít. Trendom v zakladaní nových firiem sú predzaložené, tzv. ready-made spoločnosti, ktoré dnes na Slovensku ponúka zhruba desiatka malých a pár veľkých renomovaných predajcov. Toto konkurenčné prostredie so sebou samozrejme prináša výhody, ale aj riziká. Prinášame vám niekoľko rád, na čo si dať pozor pri kúpe predzaloženej spoločnosti a čo od predajcov týchto služieb rozhodne požadovať.

 • KEY Business je signatárom ETICKÉHO KÓDEXU proti nekalému podnikaniu

  21.OKTÓBRA 2011 : Podnikateľská aliancia Slovenska (www.alianciapas.sk) v októbri 2011 zverejnila výsledky projektu Zamedzenie nekalého podnikania, v rámci ktorého skúmala najrozšírenejšie podvodné praktiky v podnikaní a naformulovala 36 konkrétnych odporúčaní na ich potláčanie. V nadväznosti na výsledky projektu pripravila PAS Etický kódex proti nekalému podnikaniu.

 • AKČNÉ PONUKY: s.r.o. z roku 2010 a akciové spoločnosti s registráciou na DPH

  26. APRÍL 2011: AKČNÉ PONUKY: predzaložené READY-MADE spoločností z roku 2010 s registráciou na DPH a nové AKCIOVÉ SPOLOČNOSTI s registráciou na DPH.

 • AKCIA: Ponuka špecializovaných READY-MADE spoločnosti

  31. MAREC 2011: Nová ponuka špecializovaných READY-MADE spoločností.

 • Nové webstránky keybusiness.sk a keyoffice.sk

  14.FEBRUÁR 2011: Spustenie nových webových stránok keybusiness.sk a keyoffice.sk

 • EUROBIZNIS: Ako založiť s.r.o. bez starostí

  4.DECEMBER 2010: Ponúkame Vám prepis rozhovoru uverejneného v decembrovom čísle ekonomicko-spoločenskom mesačníku EUROBIZNIS. Článok je zameraný na vyzdvyhnutie výhod konceptu READY-MADE spoločností a ich prínosu pre klientov.

 • EUROBIZNIS: Virtuálna kancelária je o zmene vnímania ...

  4.FEBRUÁR 2011: Ponúkame Vám prepis článku z novoročného dvojčísla ekonomicko-spoločenského mesačníka EUROBIZNIS. V rozhovore, riaditeľ spoločnosti KEY OFFICE predstavuje koncept služieb registračného a administratívneho sídla, jeho výhody, ale tiež aj úskalia a rady ako získať skutočne len kvalitné služby.