Rýchla otázka

 • Prečo založiť spoločnosť u nás?

  Viac...
 • Ako sa postupuje pri zakladaní spoločnosti?

  Viac...
 • Čaká na Vás profesionálny a individuálny prístup

  Viac...
 • Prečo založiť spoločnosť u nás?

  Viac...
 • Naši partneri

  V rámci našej činnosti spolupracujeme s viacerými významnými a renomovanými spoločnosťami, pričom našim spoločným cieľom je prinášať našim klientom vždy kvalitnejšie a lukratívne produkty a služby.

  Viac...

Vážení klienti a obchodní partneri, aj v roku 2012 KEY Business ponúka viaceré inovatívne služby a zvýhodnené akcie:


V ponuke máme vždy pripravené predzaložené READY-MADE s.r.o. a akciové spoločnosti, s registráciou na DPH.
V každej predzaloženej spoločnosti je obsiahnutých a registrovaných minimálne 25 živností (napr. na prevádzkovanie stavebnej činnosti, realitných služieb, dopravných služieb, vývoj software a poskytovanie IT služieb, prevádzkovanie reštaurácie a iné). Veríme, že týmto zabezpečíme pre väčšinu našich klientov pokrytie ich potrieb a poiadaviek na prevádzkované živnosti.

Pozorne sledujeme novú legislatívu ohľadne zmien v zákone o DPH. O všetkých podstatných zmenách a novinkách Vás budeme pravidelne informovať na našej webovej stránke, resp. pri osobných stretnutiach. Neustále vynakladáme maximálne úsielie preto, aby sme pre našich klientov zaručili 100% istotu právne aktuálnej dokumentácie a 100% garanciu bezúhonnosti nami predávaných spoločností.

Pripravujeme novinku vo forme pravidelného emailového NEWSLETTERU, pre všetkých našich klientov, ktorí majú záujem o aktualizované informácie o zmenách v obchodných a podnikateľských zákonoch, dôležitých termínoch úradných podaní a novinkách v podnikateľskom prostredí, ovplyvňujúcom malých a stredných podnikateľov.

Pre klientov a záujemcov o služby registračného a administratívneho sídla KEY OFFICE pripravujeme úž od APRÍLA novú adresu, pre sídla Vašich spoločností, v exkluzívnej administratívnej nehnuteľnosti LEVEL na Záhradníckej 93, v Ružinove (Bratislava 2).

Martin Mikeska a Peter Lisý
partneri KEY Business a KEY Office

Ďalšie novinky:

ZALOŽENIE s.r.o. TERAZ LEN 350 €

Potrebujete rýchlo založiť firmu a začať podnikať ešte dnes? Práve ste našli to správne riešenie !!! Už nemusíte zbytočne...

Zmeny v zákone o DPH

Už s účinnosťou od 1. októbra 2012 nastávajú zmeny v zákone č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty. Novela prináša rôzne...

ZLÚČENIE OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTI

Nový produkt v ponuke KEY BUSINESS:

EUROBIZNIS: Plánujete podnikať? Využite READY-MADE !

Z každoročne rastúceho počtu novozaložených firiem je možné dedukovať pravidelné oživovanie a rast samotnej ekonomiky. Vznik a...