Rýchla otázka

 • Prečo založiť spoločnosť u nás?

  Viac...
 • Ako sa postupuje pri zakladaní spoločnosti?

  Viac...
 • Čaká na Vás profesionálny a individuálny prístup

  Viac...
 • Prečo založiť spoločnosť u nás?

  Viac...
 • Naši partneri

  V rámci našej činnosti spolupracujeme s viacerými významnými a renomovanými spoločnosťami, pričom našim spoločným cieľom je prinášať našim klientom vždy kvalitnejšie a lukratívne produkty a služby.

  Viac...

Ready-made spoločnosti

Naše vopred založené spoločnosti majú splatené základné imanie a sú plne registrované na Živnostenskom registri, Obchodnom registri a Daňovom úrade (t.z., že spoločnosť má pridelené IČO aj DIČ). Už nemusíte zbytočne čakať niekoľko týždňov, kým bude Vaša nová spoločnosť plnohodnotne zaregistrovaná. Aktuálne máme pre Vás pripravené s.r.o. spoločnosti, s ktorými môžete skutočne začať plnohodnotne podnikať už DNES !!!

Založenie s.r.o. a a.s.

Potrebujete založiť novú obchodnú spoločnosť presne podľa Vašich predstáv? Pripravili sme pre Vás tú najlepšiu možnú ponuku! Ak sa chcete vyhnúť zbytočným komplikáciám, je výhodnejšie prenechať založenie spoločnosti spoľahlivému partnerovi. My pre Vás pripravíme všetku potrebnú dokumentáciu a zabezpečíme zaregistrovanie Vašej novej spoločnosti. Vy sa pritom môžete plne sústrediť na rozvoj Vášho podnikania.

Ďalšie naše služby

Vždy sa snažíme prinášať na trh nové a inovatívne služby, ktoré prinášajú konkurenčné výhody nám, našim partnerom a predovšetkým zákazníkom. V spolupráci s našimi partnermi sme Vám schopní ponúknuť širokú škálu doplnkových služieb, ktoré Vám dokážu vyriešiť mnohé povinnosti a pripraviť tak ďalšie príležitosti na zvýšenie efektivity a profitability Vašej spoločnosti.

Registračné sídlo

V rámci našich služieb ponúkame sídlo pre spoločnosti už na troch lukratívnych adresách v Bratislave. Komplexné služby zahŕňajú každodenné OSOBNÉ preberanie písomností, dennú notifikáciu o prijatej pošte, zaistenie kontaktu s verejnosťou a štátnymi orgánmi, krátkodobý prenájom zasadacích priestorov. Využite teraz našu Akciovú ponuku "12+3", v rámci ktorej ponúkame službu až na 3 mesiace ZADARMO.

Využite teraz našu Akciovú ponuku "12+3", v rámci ktorej ponúkame službu až na 3 mesiace ZADARMO.

Aktuálny zoznam nových predzaložených spoločností

IČO Názov spoločnosti Dátum zápisu
do OR SR
Registrácia
na DPH
Stav spoločnosti
51 263 262 CORSOLL s.r.o.
15 voľných živností
16. 01. 2018 nie REZERVOVANÁ
51 263 173 UNELIT s.r.o.
15 voľných živností
03. 02. 2018 nie REZERVOVANÁ
51 263 602 FORTINEL s.r.o.
15 voľných živností
09. 02. 2018 nie REZERVOVANÁ
51 267 322 DRAGOSTAR s.r.o.
15 voľných živností
13. 02. 2018 nie REZERVOVANÁ
51 265 320 BRIGHTMOND s.r.o.
15 voľných živností
21. 02. 2018 nie VOĽNÁ
51 267 446 ZAMTEC s.r.o.
15 voľných živností
21. 02. 2018 nie VOĽNÁ
51 265 257 TRUE TIME TECHNOLOGY s.r.o.
15 voľných živností
23. 02. 2018 nie VOĽNÁ
51 265 222 FLUX TRADE s.r.o.
15 voľných živností
23. 02. 2018 nie VOĽNÁ
čaká sa PROFI INN a.s.
ready made AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
09. 03. 2018 nie VOĽNÁ
Zobraziť ďalšie:
ready-made spoločnosti

Prečo práve my?

Služby a riešenia ponúkané KEY Business sú založené na niekoľkoročných skúsenostiach expertov v oblasti zakladania a správy slovenských obchodných spoločností. Našim cieľom je poskytovať plnohodnotné, komplexné a kvalitné služby.

Disponujeme najmodernejšou technikou v oblasti komunikácie so štátnou správou a preto sme schopní ponúknuť našim klientom najvýhodnejší pomer hodnoty a kvality služby za primeranú cenu - "value for money".

Základnou filozofiou spoločnosti KEY Business je poskytovať klientom jasné, komplexné a konkrétne služby v oblasti zakladania a správy obchodných spoločností a zároveň informovať klienta o skutočnej a konečnej cene za naše služby.

Do nášho portfólia patrí viac ako 1500 spoločností a spokojných klientov, s ktorými sme v priebehu uplynulých viac ako deviatich rokov nadviazali spoluprácu a poskytli sme im naše služby.

Naše široké klientske portfólio zahŕňa spektrum obchodných spoločností a podnikateľov - živnostníkov z celej Slovenskej republiky, ale aj z Českej republiky, Poľska, Nemecka, Maďarska, Veľkej Británie, Fínska, Austrálie ...

Našim flexibilným, inovatívnym a otvoreným prístupom sa snažíme poskytovať také služby, ktoré našim klientom prinesú čo najvyššiu mieru pridanej hodnoty.

Zárukou kvality našich služieb je aj skutočnosť, že naše produkty poskytujeme v spolupráci so spoločnosťou E.M.S. consulting, s.r.o., ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti poskytovania účtovných a daňových služieb, ako aj ekonomicko-organizačného poradenstva pre podnikateľské subjekty v rámci celej Slovenskej republiky.